O mnie

Nazywam się Michał Sowiński i jestem adwokatem już od ponad 10 lat. Odkąd pamiętam prawo zawsze było moją pasją i jest tak do dzisiaj.

Zajmuję się bardzo szerokim zakresem spraw, którymi mam okazję zajmować się głównie obsługując przedsiębiorców i analizując zagadnienia dotyczące obrotu nieruchomościami. Występuję także w licznych sporach sądowych i to zarówno w typowo gospodarczych, jak i pomiędzy osobami fizycznymi. Reprezentuję Klientów również w sporach dotyczących realizacji inwestycji budowlanych, które z reguły są bardzo skomplikowane i wymagają specjalistycznej wiedzy. Występuję ponadto w licznych sprawach administracyjnych, w tym dotyczących zwrotu nieruchomości czy ustalenia odszkodowań.

Po 12 latach walki udało mi się, jako jednemu z pełnomocników, doprowadzić między innymi do zwrotu spadkobiercom poprzednich właścicieli Parku Rady Europy w Gdyni. Uważam to za jeden z moich większych sukcesów.

Zapraszam nie tylko do lektury mojego bloga, ale i do kontaktu ze mną.

Komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesli natomiast potrzebowalibyście pomocy prawnej z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, rodzinnego lub prawa pracy, to polecam Wam kancelarię https://adwokatcebula.pl . Uzyskacie tam fachową pomoc prawną, co pomoże Wam wyjść nawet z najgorszej opresji.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeśli przykładowo pracuje się w zespole, w takiej kancelarii, to na pewno bardzo ważne jest odpowiednie zaangażowanie wszystkich osób, bo to wpływa na efekty tej pracy, jeśli każdy da coś od siebie. Jak najbardziej czytajcie na ten temat różne informacje, aby się motywować.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

obserwatorzy

Copyright © paragrafowanie