O blogu

Blog, który zdecydowałem się prowadzić, ma z założenia opisywać i analizować ciekawe zagadnienia, często budzące kontrowersję, z którymi spotkałem się w swojej praktyce.

Blog ten jest zatem adresowany przede wszystkim do profesjonalnych pełnomocników i praktyków prawa. Tym niemniej każda osoba, którą zainteresują opisywane przeze mnie zagadnienia, powinna znaleźć tutaj coś dla siebie.

Staram sie pisać w sposób przystępny i zrozumiały, ale wiadomo - jestem niejako "skażony" specyficznym językiem prawniczym, dlatego z góry przepraszam jeżeli coś, co opisuję jest mało czytelne lub niezrozumiałe. W razie czego postaram się wszystko wyjaśnić po nawiązaniu ze mną kontaktu.

Zapraszam do lektury bloga i do komentowania.

Komentarze

  1. Korzystacie z giełd internetowych oraz platform inwestycyjnych ? Poszukuje oraz badam temat i sądzę, że warto skupić się na https://alebib.pl/trade360/. Co sądzicie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Doskonale rozumiem, że takie kwestie bardzo często nie są jasne i wszystko nawet samemu sobie trzeba wyjaśniać, aby odpowiednio sprawami podatkowymi się zająć. Na szczęście ja już wiem, z jakich pomocy mogę korzystać i chętnie to robię, kiedy tylko pojawia się taka potrzeba. Kompletnie nie znam się na tym i nie wiem prawie nic o podatkach, więc na pewno tylko zrobiłbym wiele błędów, a tak korzystam sobie z porad specjalistów i wszystko jest gotowe! Warto z takich rozwiązań korzystać.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

obserwatorzy

Copyright © paragrafowanie